More details

Akılda kalıcı özgün tasarımlar yapıyoruz.

Enerji, yaratıcılık ve netliğin mükemmel bir karışımı.

0

Yaratıcılık & Strateji

Yeni bir fikir, girişim ya da mevcut ihtiyaçların karşılamaması, günümüze ayak uyduramaması için sizin için çalışıyoruz.

0

Yazılım & Teknoloji

Profesyonel yazılım ekibimizle hayallerinizi yazıyoruz. Kurumsal projelerinizi yada fikirlerinizi uygulamalara dönüştürüyoruz.

0

3D Teknoloji

Reklam kampanyaları, oyun tasarınları, logolar, maskotlar ve marka karakterleri hazırlıyoruz. 3D karakterinizi hayata geçiriyoruz.

Hakkımızda merak edilenler.

  • Evet istediğiniz herhangi bir yazılım dilinde istediğiniz projeyi size sorunsuz bir şekilde teslim edebiliriz.

  • Evet istediğiniz modeli ya da 3D projeyi istediğiniz programda yapıp size teslim edebiliriz.

  • Ücretlendirme işe göre değişir. Ödeme yarı iş başlangıcı yarısı iş bitiminde olmak üzere çalışıyoruz. Uzun süreli projelerde taksitlendirme imkanımız vardır.

  • Evet iş bitince destek veriyoruz. Web site ve özel yazılımlarda 1 yıl teknik destek veriyoruz.

Impeka - Premium WordPress Multipurpose theme by Greatives

Biz Kimiz?

Altın Kalem, dijital dünya ile yaratıcı fikri harmanlayarak yeni nesil kullanıcı deneyimleri tasarlayan ve 2010 yılından bu yana ulusal ve uluslararası markalara hizmet veren Dijital Pazarlama Ajansıdır.

Altın Kalem; 10 yıldan fazla sektör tecrübesiyle 500’den fazla firmaya reklam ve marka danışmanlığı hizmeti vermiş, başarıyı hedefleyen markaların birinci tercihi olmuştur.

Uzun yıllardır bir arada çalışan kıdemli ve seçkin yaratıcı ekibimizle; uygulamaktan onur duyduğumuz çalışma prensiplerimizle yerli ve yabancı pek çok markayı büyütmüş, tanıtmış ve bu markalara maddi ve manevi kazançlar sağlamıştır.

Müşterileri için her daim büyük düşünmenin ve güçlü marka yaratımının sembolü olarak, adının geçtiği her yerde itibar görmenin tesadüf olmadığını yaptığı işlerle kanıtlamıştır.

Custom mega menu, created with the theme’s page builder.

Custom mega menu, created with the theme’s page builder.

Custom mega menu, created with the theme’s page builder.